Gold Medical Logo siyah

BIOMEDSA

EMTS ELEKTROMANYETİK ALAN TEDAVİ SİSTEMLERİ

EMTS Cihazları ve Modelleri

EMTS (Electromagnetic Therapy System) kemik tedavisi alaninda geliştirilmiş cihazların ismidir.
EMTS’nin iki modeli bulunmaktadır. EMTS 3005S ve EMTS DİJİTAL BM 3006S.
Kırık kemiklerde kaynama gecikmesi , kaynama yokluğu, kemik iltihabı ve kemik erimesini tedavi etmek amacıyla üretilen EMTS cihazı,
kemik dokuyu oluşturan hücrelerde kalsiyum yapılanmasını hızlandırarak, tedavi süresinin minimuma indirilmesini sağlamaktadır.
Portatif olma özelliğiyle evde tedavi olma olanağı mümkün olabilmektedir.
  Manyetik alan teknolojisi ile kemik hastalıklarının tedavisi alanında üretiminde bulunulan EMTS cihazı bu alanda kısa süreli tedavi sonuçlarıyla, Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğini korumaktadır.

EMTS DİJİTAL BM 3006S

Üniversite Araştırma hastaneleri, Ortopedi ve Fizik Tedavi bölümleri ve hastalarin evlerinde kullanabilmeleri için geliştirilmiş, dijital özelliklerle yenilenmiş modeldir. Hastalar bu yeni modeli, uzman doktorların bilgisi gözetiminde, tek başlarına kullanabilmektedirler.

Kullanım esansinda teknik bilgi gerektirmeyen EMTS, oluşturduğu manyetik pulselar ile iyileştirmeyi hızlandırarak tedavi süresinin kısaltılmasında yardımcı olur.
Tedavi süresi, iyileşme sürecine göre bir ila üç ay arasında değişmektedir. Tedavi süresi boyunca EMTS günlük 2+2 saatlik periyot halinde uygulanır.

3
emts 1

EMTS 3005S

EMTS Cihazinin dijital olmayan modelidir. Hastaların hastenede ve evleinde uzman doktorların bilgisi dahilinde tek baslarina kullanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Dijital modelle kullanim açisindan ayni özellikleri göstermektedir. Kullanım esansinda teknik bilgi gerektirmeyen EMTS, oluşturduğu manyetik pulselar ile iyileştirmeyi hızlandırarak tedavi süresinin kısaltılmasında yardımcı olur.
Tedavi süresi, iyileşme sürecine göre bir ila üç ay arasında değişmektedir. Tedavi süresi boyunca EMTS günlük 2+2 saatlik periyot halinde uygulanır.

2
emts2

You are viewing the text version of this site.

To view the full version please install the Adobe Flash Player and ensure your web browser has JavaScript enabled.

Need help? check the requirements page.


Get Flash Player